lis
Opublikował:
Radosław Szarpatowski

plakat-01Szanowni Państwo,

W imieniu Europejskiego Centrum Współpracy Młodzieży, pragniemy zaprosić Państwa do współpracy przy realizacji projektu „Promocja idei Spin-off – szansa dla studentów i doktorantów – SPINKA”.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw” i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest przedstawienie studentom i doktorantom uczelni regionu możliwości połączenia sfer nauki i biznesu poprzez podejście działalności gospodarczej typu spin-off.

W ramach projektu przewidziany jest szereg bezpłatnych szkoleń oraz trzy konferencje. Skorzysta z nich ponad 300 studentów i doktorantów szkół wyższych województwa kujawsko-pomorskiego. Chcielibyśmy zaprosić młodych naukowców na organizowaną przez nas Konferencję pt. „Spin-off – biznesowa szansa dla studentów i doktorantów”, która odbędzie się w dniu 26 listopada br. w Audytorium nr 1 na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w godzinach 9.30 – 13.00.

Wszystkie działania podejmowane w ramach projektu są bezpłatne, a uczestnicy otrzymają kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne świadczone przez doświadczonych wykładowców i praktyków.

Hubert Balicki – Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem projektu: spinka@ecwm.org.pl (56) 652 22 40 wew. 30 – informacji udzielą Joanna Karczewska i Hubert Balicki.