kwi
Opublikował:
Radosław Szarpatowski

Pragniemy poinformować wszystkich członków Koła Naukowego Biotechnologii BioX o IV Ogólnopolskim Seminarium Studenckich Kół Naukowych. Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów „Mikron” ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów kierunków biotechnologicznych i pokrewnych na IV Ogólnopolskie Seminarium Studentów Biotechnologii „Nowa Era Biotechnologii”. Konferencja odbędzie się 14 – 16 maja, w pięknym Kazimierzu Dolnym n. Wisłą. Każdy student będzie miał możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w postaci prezentacji multimedialnej lub posteru. Termin nadsyłania abstraktów zamieszczono w terminarzu. Planowane jest wydanie broszury pokonferencyjnej z abstraktami.

Ponadto informujemy, że w dniach 23-24 kwietnia w Międzywydziałowym Audytorium przy Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Konferencji „Bioinnowacje Biotechnologia & Biznes”. Więcej informacji znajdziecie na stroniehttp://www.wroclaw.bioinnowacje.pl/.

Załączniki: